POSTĘPY BUDOWY
apartamenty nad morzem na sprzedaż

2019

Letnia aktualizacja

Czerwiec 2019

Pierwszy etap budowy już na finiszu :). W czerwcu planujemy rozpocząć urzędowe odbiory. Zagospodarowanie terenu - dojazdy, parkingi, brama wjazdowa - prawie dokończone. Trwają prace przy wykończeniu klatek schodowych i montaże sufitów na ostatnim piętrze.

Wiosenna aktualizacja postępu

Marzec 2019

Na budowie wiosna i prace prowadzi jednocześnie kilka ekip :). W budynku B skończyli prace tynkarze. W przeciągu kilku dni zakończone zostaną także prace posadzkarzy. Na koniec marca planowane jest zakończenie prac przy elewacji budynku, a na początku kwietnia zrobione będą także barierki na loggiach. W budynku A końca dobiega wykończenie części wspólnych oraz lokalu użytkowego (wewnętrzny plac zabaw/fitness). Także w marcu zaczniemy prace nad zagospodarowaniem terenu.

2018

Jesienna aktualizacja postępu

Wrzesień 2018

W budynku A całkowicie ukończona została elewacja, loggie, barierki zewnętrzne, wewnętrzne tynki oraz wylewki. Budynek B został pokryty dachem, trwa murowanie ścian działowych wewnątrz lokali, a w najbliższych dniach ruszy montaż okien.

Wiosenna aktualizacja

Maj 2018

Elewacja w budynku A prawie na ukończeniu. W środku są już wszystkie instalacje oraz nakładane są tynki. Czekamy na posadzki i rozpoczynamy urządzanie apartamentu pokazowego. Budynek B zyskuje strop nad parterem a ekipa zabiera się za piętro pierwsze. Nadal wszystko zgodnie z harmonogramem ;)

Kwartalna aktualizacja postępu

Luty / Marzec 2018

Mimo zimowej pory aura dopisała, dzięki czemu prace budowlane postąpiły znacznie do przodu (zgodnie z planowanym harmonogramem realizacji). Obecnie budynek "A" jest już zadaszony, trwają pracę nad montażem okien oraz ocepleniem budynku.

2017

Prace budowlane postępują

Grudzień 2017

Mimo mniej sprzyjającej aury prace budowlane trwają nieprzerwanie i postępują na przód.

Kolejna aktualizacja postępu

Październik 2017

Budynek „A” jest już prawie gotowy do wylewania stropu, co nastąpi najpóźniej 20 października. Pomimo zmiennych warunków pogodowych cały czas budowa postępuje zgodnie z harmonogramem :)

Prace budowlane postępują

Wrzesień 2017

Warunki atmosferyczne były bardzo sprzyjające dzięki czemu prace postępują dynamicznie, zgodnie z harmonogramem inwestycji.

Rozpoczęcie prac budowlanych

Sierpień 2017

Pogoda dopisuje, rozpoczęliśmy prace na budowie.

Pozwolenie na budowę

Czerwiec 2017

Spółka Smart Invest Sp. z o.o. Sp. K. otrzymała prawomocną decyzję nr BOŚ/505/2017 pozwalającą na budowę dwóch kameralnych budunków (42 apartamenty).

sala fitness
miejsce zabaw

kameralna
zabudowa

2018 © Enklawa Mielno Polityka prywatności
Made in Poland: DSW